Animasofie eBook

Fatimma.cz Animasofie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Animasofie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Ülo Pikkov? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Animasofie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,88 MB

ISBN: 9788073314460

POPIS
Kniha estonského filmaře a pedagoga na Estonské akademii výtvarných umění představuje animovaný film ze širší společenskovědní perspektivy, a to ne jako menšinový filmový žánr, ale spíše jako oblast, která se v některých aspektech technických podrobností od hraného filmu liší, a přitom si zachovává schopnost být katalyzátorem společenského vývoje. Teoretické kapitoly jsou doprovázeny případovými studiemi a publikace je napsána způsobem, který ji předurčuje stát se univerzitním studijním materiálem, ale zároveň toto vymezení přesahuje. České vydání knihy doprovází původní studie filmové teoretičky a pedagožky Elišky Děcké, věnovaná významu propojení teorie a praxe v oblasti animovaného filmu. Součástí knihy je DVD s ukázkami.
STÁHNOUT ČÍST
Animasofie - Ülo Pikkov | Knihy na Martinus.cz
Product successfully added to your shopping cart . Quantity. Total
Animasofie: Teoretické úvahy o animovaném filmu | Odborná ...
Animasofie je rozhodně praktickým přírůstkem do každé filmově zaměřené knihovny. Je možné, že se po přečtení změní způsob, jakým vnímáte animaci, protože najednou ji uvidíte z druhé strany, od pracovního stolu, kde vzniká těch čtyřiadvacet políček pro jedinou vteřinu a kde je postavičkám vdechován charakter.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY