Lunární magie eBook

Fatimma.cz Lunární magie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lunární magie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lunární magie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Lunární magie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,22 MB

ISBN: 9788024264653

POPIS
Tato interaktivní kniha vás naučí využívat sílu Měsíce k naplnění vašich záměrů. Porozumění tomuto vesmírnému tělesu vám pomůže plánovat a realizovat své sny v souladu s lunárním cyklem. Kniha je rozdělena do osmi kapitol, které reprezentují jednotlivé měsíční fáze, přičemž každá z těchto částí obsahuje celou řadu nejrůznějších aktivit spojených s hlavním tématem typickým pro dané období: od vytyčení cílů, přes kreslení a malování, až k takovým činnostem, jako je horká koupel, vytvoření nádoby přání nebo prosté vychutnání šálku dobrého čaje. Začnete-li žít v souladu s Měsícem, záhy zpozorujete, jak se během lunárního cyklu mění vaše nálada i množství energie. Překrásné ilustrace v této knize vám pomohou podlehnout kouzlu Měsíce, zpomalit a intenzivně prožívat pocity štěstí.
STÁHNOUT ČÍST
Lunární magie - vše o tématu | Blesk.cz
magie, elmentálové, země, příroda, čarodějky. Luna obíhá kolem Země za 27 dní, 7 hodin, 43 minut a 11,5 sekundy. a to ve vzdálenosti 38 4000 km. Zároveň obíhá také kolem své osy, takže vidíme jenom její jednu, Sluncem osvětlenou stranu.
Měsíc a lunární cyklus :: Therapy centrum MAGIE LUNY
Tato interaktivní kniha vás naučí využívat sílu Měsíce k naplnění vašich záměrů. Porozumění tomuto vesmírnému tělesu vám pomůže plánovat a realizovat své sny v souladu s lunárním cyklem. Kniha je rozdělena do osmi kapitol, které reprezentují...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY