Tamarín a pomeranč eBook

Fatimma.cz Tamarín a pomeranč Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tamarín a pomeranč! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tamarín a pomeranč a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Tamarín a pomeranč.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,11 MB

ISBN: 8072463012

POPIS
Jistě chodíte do zoologické zahrady. Jsou tam zvířata známá (jako lev nebo slon), ale i taková, která uvidíte poprvé: kakadu, bobr, pes hyenovitý nebo medvěd brýlový... a ovšem Tamarín. Ta malá drápkatá opička vypadá nějak ustaraně! A není se co divit. Každý měsíc v roce prožívá neuvěřitelné dobrodružství. Musí se naučit spoustu věcí: pochopit zvířata, která jsou zcela jiná než on, bojovat proti nebezpečí a bezpráví… a dokonce i najít cestu k velkým lidem.
STÁHNOUT ČÍST
Tamarín a pomeranč
Tamarín jí pomeranč, který má 12 dílků, a vzpomíná, co se v uplynulém roce v zoologické zahradě přihodilo. Každý dílek symbolizuje jeden měsíc v roce:-) Hned s 1. dílkem pomeranče jsem se náramně pobavila. "Uááá! Uááá!" zapištělo miminko. Janinka! Už zase! pomyslel si opičák Tamarín. Opět se vzbudila. Možná ...
Martina Drijverová: Tamarín a pomeranč - Kutná Hora ...
Máte vybrané filtry: tamarin a pomeranc. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY