Bistro doma eBook

Fatimma.cz Bistro doma Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bistro doma! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bistro doma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Bistro doma.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,39 MB

ISBN: 9788076170766

POPIS
Kdo nevaří, jako by snad ani nebyl. Opravdu vás ale zajímá jídlo, kvůli kterému strávíte hodiny v kuchyni a nakoupíte suroviny za cenu luxusní večeře? Toužíte po nadpozemské slasti z pečínky, nebo prostě chcete, aby se povedla? Novinářka Tereza Willoughby nabízí svůj vlastní zápisník receptů, které z vás udělají hvězdu kuchyně s minimální námahou. Jídlo na každý měsíc a navíc tipy, jak si nad horkou plotnou zachovat chladnou hlavu. Nechoďte pro večeři do bistra za rohem, doma máte lepší.
STÁHNOUT ČÍST
DOMA URBAN BISTRO, Ploiesti - Restaurant Reviews, Photos ...
Reštaurácia Doma - Košická cesta, donáška jedla. Vyber a objednaj si svoje obľúbené jedlo z reštaurácie Reštaurácia Doma. Reštaurácia Doma, donáška jedla - Bistro.sk
Nãplavka café & music bar
Vaříme z nejlepších českých surovin ve špičkově vybavené kuchyni. Můžete se u nás bez čekání najíst v moderním prostředí, vzít si jídlo sebou nebo si objednat jeho dovoz. Vybere si opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY