Rybí muž, který proplaval Amazonku eBook

Fatimma.cz Rybí muž, který proplaval Amazonku Image

INFORMACE

Rybí muž, který proplaval Amazonku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Matthew Mohlke. Přečtěte si s námi knihu Rybí muž, který proplaval Amazonku na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Rybí muž, který proplaval Amazonku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,90 MB

ISBN: 9788072176984

POPIS
Martin Strel vypadá jako typický chlapík středního věku. Jako plavec však zdolává nejdelší řeky světa, aby upozornil na naléhavou potřebu zachování čisté vody. Proto se také rozhodl absolvovat nejnebezpečnější plavbu v historii - nebo při ní zemřít.V roce 2007, po 66 dnech, se stal prvním člověkem, který proplaval celou Amazonku, 5268 kilometrů od Peruánských And po břehy Atlantiku v Brazílii. Miliony lidí na internetu sledovaly jeho postup. Strel na této neuvěřitelné cestě unikal před piraňami a říčními piráty a setkával se s domorodými kmeny, které jej buď uctívaly jako boha nebo pronásledovaly s mačetami. Jako průkopníci, kteří zdolali Everest a prozkoumali póly, i on posunul hranice lidských schopností. Jeho příběh - o boji s vyčerpáním a nemocí, o statečnosti a odhodlání - je inspirací pro lidi všude na světě.Dobrodruh Martin Strel je držitelem čtyř rekordů v Guinessově knize v dálkovém plavání. Jako první přeplaval v roce 1997 z Afriky do Evropy, v roce 2000 zdolal od pramene k ústí Dunaj a v roce 2002 celou Mississippi. Autor Matthew Mohlke působil jako říční průvodce v Martinově amazonském týmu.
STÁHNOUT ČÍST
Rybí muž přeplaval Amazonku od pramene až k moři
Martin Strel vypadá jako typický chlapík středního věku. Jako plavec však zdolává nejdelší řeky světa, aby upozornil na naléhavou potřebu zachování čisté vody. Proto se také rozhodl absolvovat nejnebezpečnější plavbu v historii - nebo při ní zemřít. V roce 2007, po 66 dnech, se stal prvním člověkem, který proplaval celou Amazonku.
Rybí muž - MOCHILEROS PICTURES
Rybí muž. redakce, Středa, 20. ledna 2010. ... Stal se prvním člověkem, který proplaval celou Amazonku. Nezastavily jej při tom žádné překážky ani vyčerpání či nemoci, ani piraně, ani říční piráti nebo domorodci, kteří jej pronásledovali s mačetami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY