Francouzská dieta eBook

Fatimma.cz Francouzská dieta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Francouzská dieta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Francouzská dieta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Francouzská dieta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,65 MB

ISBN: 8073490928

POPIS
V knize Francouzská dieta Montignac podrobně vysvětluje, v čem se jeho metoda liší od všech ostatních diet, které jste již vyzkoušeli. Nabízí návrhy menu, přehledné tabulky GI různých potravin, chytré tipy pro stolování po francouzsku a více než šedesát lahodných receptů. Montignacova metoda se stala známou jako dieta "správných cukrů a tuků". Je to jediná dieta, které vede k dramatickému a trvalému úbytku hmotnosti. Není třeba žádných obětí. Každý den s potěšením zjistíte, jak je tato nová dieta uspokojující. Montignacovy stravovací metody pomohly bezpočtu lidí po celém světě nejen rychle a natrvalo zhubnout, ale také snížit hladinu cholesterolu a zmenšit riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a cukrovky druhého typu. Preklad: Pavla Ryčová
STÁHNOUT ČÍST
Francouzská dieta - popis, jídelníček, výhody a nevýhody ...
Francouzská dieta doktora Clowera 15. 10. 2012 Diety Diety na hubnut ...
Francouzská dieta a Dr. Will Clower - Magazín o hubnutí
knize Francouzská dieta Montignac podrobně vysvětluje, v čem se jeho metoda liší od všech ostatních diet, které jste již vyzkoušeli. Nabízí návrhy menu, přehledné tabulky GI různých potravin, chytré tipy pro stolování po francouzsku a více než šedesát lahodných receptů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY