Deník Anny Frankové eBook

Fatimma.cz Deník Anny Frankové Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Deník Anny Frankové! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Deník Anny Frankové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Deník Anny Frankové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,72 MB

ISBN: 9788075674098

POPIS
Když bylo Anně Frankové třináct let, rodiče jí věnovali sešit, který používala jako deník. Psala do něj o tom, co zažila a co cítila během téměř dvou a půl let, kdy se společně se svou rodinou ukrývala před nacisty. Deník po válce vydal Annin otec po názvem Zadní trakt., Dodnes je to jedna nejčtenějších knih po celém světě.
STÁHNOUT ČÍST
Deník - Anne Franková | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
"Deník Anny Frankové" se prodal ve více než 30 milionech výtisků a byl přeložen do 60 jazyků. Je po bibli druhou nejčtenější nebeletristickou knihou světa. Film režiséra rumunského původu Roberta Dornhelma (nar. 1947), který vznikl v koprodukci s Českou republikou, byl nominován na 3 Zlaté glóby a získal řadu dalších ...
Deník Anny Frankové (Anne Frank) | Detail knihy | ČBDB.cz
Tento unikátní záznam se rozhodl vydat. V češtině kniha získala jméno Deník Anne Frankové, některá vydání pod názvem Deník Anny Frankové nebo Deník.Deník Anna Franková dostala ke svým třináctým narozeninám a zachycuje události jejího života od 12. června 1942 až do posledního záznamu z 1. srpna 1944.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY