Podivné přátelství eBook

Fatimma.cz Podivné přátelství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Podivné přátelství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Podivné přátelství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Podivné přátelství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,53 MB

ISBN: 9788072444243

POPIS
Podivné přátelství je výborná napínavá kniha, ve které se nad kriminálními případy sejde zkušený policejní vyšetřovatel s mladou právničkou, která odložila soudcovský talár a přešla k policii. Tato neobvyklá dvojice k sobě přitahuje případy plné záhad a tajemství, příběhy lidí, kteří se nešťastně zamotali do soukolí policejního vyšetřování, zatímco skutečný pachatel uniká. Křivda se těžko napravuje a spravedlnost je často slepá k některým viníkům, ale autorka si se svými hlavními hrdiny myslí, že je třeba udělat všechno, aby se alespoň v něčem naplnil šťastný konec.
STÁHNOUT ČÍST
Podivné přátelství herce Jesenia (TV film) (1977) | ČSFD.cz
Podivné přátelství jim vydrželo téměř 30 let a nerozdělila je ani zpěvákova předčasná smrt. Když se Michael Jackson s Elizabeth Taylorovou v roce 1986 poprvé spolu objevili na veřejnosti, vyvolalo to velký rozruch. Ty dva by si jen málokdo uměl představit jako pár. Je však spojovalo víc než jen hvězdná sláva.
Podivné přátelství - Knihkupectví Luxor
SČSP - podivné přátelství Je známo, že Svaz československo-sovětského přátelství byl až do loňského listopadu více kamarádem brežněvovské linie, která dosadila a spolehlivě udržela u moci naši bývalou vrchnost, než Gorbačovovy perestrojky, na niž v tomto směru už tolik spolehnutí nebylo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY