Léčivé myšlenky pro ustaraná srdce eBook

Fatimma.cz Léčivé myšlenky pro ustaraná srdce Image

INFORMACE

Léčivé myšlenky pro ustaraná srdce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Daniel Grippo. Přečtěte si s námi knihu Léčivé myšlenky pro ustaraná srdce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Léčivé myšlenky pro ustaraná srdce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,96 MB

ISBN: 9788072970629

POPIS
Řada rádců "Skřítkova pomoc" Vás může povzbudit a být Vám pomocí při orientaci ve složitosti citů a pocitů a při zvládání emocí v různých životních situacích. Knížečky obsahují stručné texty, jejichž autoři mají v daných oblastech bohaté zkušenosti. Každý text je doplněn černobílými, vtipnými a výstižnými ilustracemi.Trápí tě starosti? Čas od času přicházejí do života každého z nás. Je tu však důvod k naději – tato knížečka nabízí několik jednoduchých kroků, které mohou zmírnit bolest a přinést uzdravení a pokoj do tvého života. Chce tě inspirovat a ukázat cestu k lepším dnům.
STÁHNOUT ČÍST
Léčivé myšlenky pro ustaraná srdce | Knihovnicka.NET
Akvamarín - očišťuje duši a umožňuje volný průtok léčivé energie. Křišťál - pročišťuje a projasňuje myšlenky blíženců a pomáhá jim zpracovat a utřídit životní zkušenosti. Rak. Zelené a bílé kameny. Toto znamení má blízký vztah k zelené barvě - barvě přírody, a tedy i života.
Léčebné kódy
Léčivé myšlenky pro ustaraná srdce (2006) | Daniel Grippo, Robert W. Alley | ISBN: 9788072970629 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY