Blanche na útěku eBook

Fatimma.cz Blanche na útěku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Blanche na útěku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Blanche na útěku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Blanche na útěku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,95 MB

ISBN: 9788087053706

POPIS
V detektivní novele Blanche na útěku (1992), jejíž děj se odehrává v Severní Karolíně, se objevuje nový typ "detektiva" - chudá černošská žena s paradoxním jménem Blanche Whiteová, nadaná svéráznou filozofií, bystrým rozumem a jadrným jazykem, která se sama skrývá před policií. Utíká před vězením, do něhož byla odsouzena za banální přestupek - vystavení nekrytého šeku.Shodou okolností nachází úkryt jako služebná v letním sídle zámožné rodiny Carterových. Bezpečí, které Blanche nabízí nové útočiště, se brzy ukáže být iluzorním. Na scéně se objeví místní šerif, jenž se příliš vyptává, a když je pak nalezen mrtev, je si Blanche jistá, že nešlo o sebevraždu… Novela Blanche na útěku vynesla autorce hned tři prestižní literární ceny - Agatha Award, Anthony Award a Macavity Award - a její čtenářský úspěch způsobil, že našla své pokračování v sérii dalších detektivek se sympatickou Blanche v hlavní roli.
STÁHNOUT ČÍST
Blanche na útěku - Barbara Neely | KOSMAS.cz - vaše ...
Koupit Koupit eknihu. V detektivní novele Blanche na útěku (1992), jejíž děj se odehrává v Severní Karolíně, se objevuje nový typ „detektiva" - chudá černošská žena s paradoxním jménem Blanche Whitová, nadaná svéráznou filosofií, bystrým rozumem a jadrným jazykem, která se sama skrývá před policií.
Blanche na útěku (Blanche White #1) by Barbara Neely
Blanche na útěku - Neely Barbara - V detektivní novele Blanche na útěku (1992), jejíž děj se odehrává v Severní Karolíně, se objevuje nový typ "detektiva" - chudá černošská žena s paradoxním jménem Blanche Whiteová, nadaná svéráznou filozofií, bystrý
SOUVISEJÍCÍ KNIHY