Nezapomeňme eBook

Fatimma.cz Nezapomeňme Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nezapomeňme! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nezapomeňme a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Nezapomeňme.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,56 MB

ISBN: 9788074739934

POPIS
Z dějin by se neměl vytrácet kontext a lidské příběhy!Společnost Post bellum ve sbírce Paměť národa dokumentuje příběhy, na které se zapomnělo či zapomenout mělo, a vypráví je dál. Kniha Nezapomeňme přináší osudy ženy, která pomáhala Židům přímo v Heydrichově sídle, přeživšího Osvětim, 14leté válečné veteránky, faráře-chartisty, objevitele bratří Mašinů, který prožil mnoho adrenalinových situací v obou totalitách, či studentského rebela roku 1989. Mapuje všechny etapy naší moderní historie. Tyto skutečné příběhy jsou mnohdy napínavější než smyšlený thriller.
STÁHNOUT ČÍST
Niedermayer (TOP 09): Nezapomeňme | ParlamentniListy.cz ...
Srdečně Vás zveme na výstavu na náměstí T. G. Masaryka v Břeclavi, která prostřednictvím vzpomínek břeclavských pamětníků oživí události listopadu 1989. Paměť národa slaví 30. výročí pádu komunistického režimu. Buďte u toho s námi a připomeňme si naši nedávnou historii.
Nezapomeňme - Paměť národa
30 LET OD LISTOPADU 89 Do žádné další revoluce už bych se nezapojil, říká geolog a klimatolog Václav Cílek. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mimo jiné vzpomínal, jak tehdejší dění komentoval spisovatel Bohumil Hrabal. Jinak si ale myslí, že se příliš babráme v minulosti, abychom se nemuseli koukat dopředu. Takže místo ukradené budoucnosti nebo zplundrované ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY