Boty a značky eBook

Fatimma.cz Boty a značky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Boty a značky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Anna Zonová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Boty a značky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,77 MB

ISBN: 8072153107

POPIS
Po čtenářsky úspěšném románu Za trest a za odměnu vydává nakladatelství Torst nový román Anny Zonové. Kniha vypráví o muži, kterému se zdá, že si představuje, jak jede do práce a přitom prší…Necítí se nejlépe, protože ho opustila milenka, práce ho nebaví, přestává si rozumět se ženou a s dětmi. Je to kniha o křiku, o vytěsňování viny, o mlčení a organizované osamělosti. Zachycuje snahu lidí hovořit spolu, byť třeba jen zoufalým řvaním a ječením. Většinou jde o usilování neúspěšné, končící v gestech a zvucích neporozumění.
STÁHNOUT ČÍST
13 tipů na nejlepší trekové a turistické boty podle recenzí
Originální značkové oblečení, boty a doplňky za bezkonkurenční ceny. Značkové oblečení nikdy nebylo dostupnější! UrbanStore.cz vám totiž přináší nepřebernou nabídku stylového značkového oblečení, bot a doplňků za bezkonkurenční ceny.
Nejoblíbenější značky | ShopAlike.cz
Značky / Boty Salomon Tip pro hledání v kategorii Boty Salomon: Nejdříve zvolte "Určení" - pánské, dámské nebo dětské, případně i požadovanou barvu a stiskněte OK .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY