Poslední víkend eBook

Fatimma.cz Poslední víkend Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poslední víkend! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poslední víkend a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Poslední víkend.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,43 MB

ISBN: 9788024248615

POPIS
Na ten zářijový víkend se charismatický londýnský lékař John Christow, utrmácený banálními neduhy svých snobských pacientek i věčnou bezradností uťápnuté manželky Gerdy, opravdu těšil. Vždyť pobyt na venkovském sídle Hollow sliboval kromě příjemné společnosti hostitelů též nádhernou a svěží přírodu. Jenže namísto vytouženého odpočinku na něj na okraji chladného bazénu čekal smrtící výstřel. Doktor Christow zemřel před očima své ženy, držící v ruce revolver, a se slovem „Henrietto“ na rtech. Hercule Poirot, jenž byl na Hollow pozván na oběd a stal se svědkem této podivné scény, ještě netuší, že se bude muset utkat s jedním z nejlepších protivníků, jaké kdy měl. Brzy však vycítí, že v tomto případě je všechno – tak nějak obráceně.Detektivní román z roku 1946 s oblíbeným hrdinou, v českém prostředí dosud známý pod názvem Poslední weekend, vychází v novém překladu.
STÁHNOUT ČÍST
Poslední víkend - Agatha Christie od 179 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Poslední víkend - Agatha Christie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední víkend - Agatha Christie.
Kniha Poslední víkend - Agatha Christie | knizniklub.cz
Poslední prázdninový víkend jsme měli v plánu dva závody s jediným cílem - konečně splnit poslední zkoušku a ukončit naše trápení v A1.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY