Homeopatie pro těhotenství a porod eBook

Fatimma.cz Homeopatie pro těhotenství a porod Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Homeopatie pro těhotenství a porod! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Homeopatie pro těhotenství a porod a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Homeopatie pro těhotenství a porod.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 8086936055

POPIS
Kniha pro nastávající maminky. Současný americký lékař s bohatou praxí vytvořil názornou a velmi obsažnou příručku pro homeopatickou péči o zdraví a samoléčbu běžných nebo i méně obvyklých potíží, jaké se mohou vyskytnout v době těhotenství, při porodu a po porodu. Kniha obsahuje popisy hlavních léků a přehled obecných problémů v těhotenství a při porodu s odkazy na uvedené léky. Obsahuje rozlišovací znaky a ilustrativní případy z autorovy praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Homeopatie pro těhotenství a porod / Nejlevnější knihy
Kupte knihu Homeopatie pro těhotenství a porod (Richard Moskowitz) s 15 % slevou za 412 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Potíže při porodu - Homeopatie.cz
Hledáte Homeopatie pro těhotenství a porod od Moskowitz Richard? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY