Balkony eBook

Fatimma.cz Balkony Image

INFORMACE

Hledáte knihu Balkony? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Slavomír Slivoň? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Balkony.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,76 MB

ISBN: 8024726731

POPIS
Balkony a lodžie jsou důležitým prvkem přispívající ke kvalitnímu užívání bytů, a také k příznivému vzhledu budovy. Vzhledem ke své poloze jsou tyto konstrukce výrazně namáhány střídáním teplot, vlhkostí a korozivními vlivy z venkovního prostředí. Kniha přináší odpovědi na otázky týkající se nejen technických požadavků kladených na samotnou realizaci balkonů, lodžií a teras, ale také analýzu a řešení již vzniklých poruch. Značná část publikace je věnována praktickým ukázkám obnovy těchto částí budov za použití nejmodernějších postupů a materiálů.
STÁHNOUT ČÍST
Závesný balkón | KACZER
Balkony dokážeme montážně zajistit včetně kovových pozinkovaných konstrukčních prvků - stojek a úchytů. Součástí každého našeho balkonového zábradlí může být i ozdobný květinový truhlík, vhodný pro umístění samozavlažovacích květináčů s muškáty nebo surfiniemi.
balkony jako součást bytu | Portál společenství vlastníků ...
Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s montáží nových lodžií nebo výměnou betonových lodžií za původní nevyhovující malé balkony. Patříme k těm, kteří provedli první realizace předsazených lodžií u panelových domů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY