Květuška se vrací eBook

Fatimma.cz Květuška se vrací Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Květuška se vrací! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Květuška se vrací a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Květuška se vrací.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,87 MB

ISBN: 9788087469354

POPIS
Třetí díl knih o Květušce, která zakopne o kouzelný pařez a ocitne se v hmyzí říši. V prvních dvou dílech Květušce v poznávání říše hmyzu pomáhá její kamarád tesařík dubový. Toho Květuška dokonce v druhém díle zachrání před nenasytnými masožravkymi. Ve třetím pokračování "Květuška se vrací" se spolu s ní do hmyzí říše dostane konečně i její kamarád Matěj spolu s Mirdou. Květuška však dlouho netuší, že chlapci prožívají své vlastní prázdniny v hmyzí říši a jsou to prázdniny opravdu dobrodružné. Ani Květuška nemá na růžích ustláno. Co vše se dětem přihodilo a jaktože se Květuška už nebojí pavoučí sítě? To vše a mnohem více, vás čeká v krásné knížce "Květuška se vrací".
STÁHNOUT ČÍST
Kvetuska se vraci | HLEDEJCENY.cz
Květuška se vrací. Kdo napsal knihu Květuška se vrací? Autorem je Jitka Vítová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Tereza Valášková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
212 Kč Květuška se vrací - Vítová Jitkav poznávání říše hmyzu pomáhá její kamarád tesařík dubový. Toho Květuška dokonce v druhém díle zachrání před nenasytnými masožravkymi. Ve třetím pokračování "Květuška se vrací" se spolu s ní do hmyzí říše dostane konečně i její kamarád Matěj spolu s Mirdou.Květuška však dlouho netuší, že chlapci ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY