Pečovatelství eBook

Fatimma.cz Pečovatelství Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pečovatelství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jana Mlýnková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Pečovatelství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,85 MB

ISBN: 9788027101320

POPIS
Moderní, přehledná učebnice pečovatelství pro žáky středních sociálních škol oboru sociální činnost, zpracovaná podle témat probíraných v předmětu pečovatelství. Péče o klienty v různých zařízeních idomácím prostředí vyžaduje přípravu žáků na komunikaci s klientem a péči o něj, na zvládání psychologického přístupu, edukace klienta i jeho rodiny. Publikace je věnována problematice péče o klienty různého věku a postižení a je doplněna četnými fotografiemi.
STÁHNOUT ČÍST
Pečovatelství - Ostrava
Text prvního dílu se zaměřuje na charakteristiku pečovatelství, etiku práce pečovatele a osobnost. Stěžejní částí učebnice jsou potřeby klientů, jejich aktivní vyhledávání a saturace potřeb s ohledem na věkové spektrum a schopnosti klienta.
Pečovatelství 1. díl - Jana Mlýnková | KOSMAS.cz - vaše ...
Pečovatelství. Učni oboru pečovatelské a zdravotně sociální služby Euroinstitutu si v praktické výuce pečovatelství prohlubují teoretické vědomosti a osvojují praktické dovednosti potřebné pro poskytování přímé obslužné péče klientům a pro jejich sociální aktivizaci.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY