Fotbal - velký lexikon eBook

Fatimma.cz Fotbal - velký lexikon Image

INFORMACE

Fotbal - velký lexikon je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Günter Simon. Přečtěte si s námi knihu Fotbal - velký lexikon na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Fotbal - velký lexikon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,39 MB

ISBN: 8024711583

POPIS
Chcete vědět kolik zápasů odehráli za národní tým Ronaldo, Masopust či Nedvěd? A kdo vyhrál španělskou ligu v roce 1986? Tyto a mnoho dalších zajímavých informací přináší všem zájemcům fotbalu nová, svými téměř 4 000 abecedně seřazenými hesly rozsahem ojedinělá, encyklopedie celosvětové kopané. Velcí i malí hráči, sportovní fanoušci a novináři v této obsáhlé knize naleznou průřez historií kopané, profily známých fotbalistů, trenérů i koučů, přehled významných fotbalových klubů, terminologii kopané, vítěze světových, evropských i národních šampionátů a klubových soutěží a jiné zajímavosti ze světa kopané.
STÁHNOUT ČÍST
Fotbal na letních olympijských hrách - Wikipedie
Aztécký stadion (španělsky Estadio Azteca) je sportovní stadion nacházející se v hlavním městě Mexika, v Ciudad de México ve čtvrti Coyoacán.Jeho kapacita je 104 000 míst, což z něj dělá jeden z největších stadionů světa a největší stadion v Latinské Americe.Je domácím stadionem mexického národního týmu a fotbalového týmu Club América.
Kniha Fotbal - Velký lexikon | Moja-Kniha.cz
Fotbal Velký lexikon - Velký lexikon - GRADA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 496 str. - ISBN: 80-247-1158-3 celá specifikace 181.00 181.00 0 V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY