Fotbal - velký lexikon eBook

Fatimma.cz Fotbal - velký lexikon Image

INFORMACE

Fotbal - velký lexikon je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Günter Simon. Přečtěte si s námi knihu Fotbal - velký lexikon na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Fotbal - velký lexikon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,98 MB

ISBN: 8024711583

POPIS
Chcete vědět kolik zápasů odehráli za národní tým Ronaldo, Masopust či Nedvěd? A kdo vyhrál španělskou ligu v roce 1986? Tyto a mnoho dalších zajímavých informací přináší všem zájemcům fotbalu nová, svými téměř 4 000 abecedně seřazenými hesly rozsahem ojedinělá, encyklopedie celosvětové kopané. Velcí i malí hráči, sportovní fanoušci a novináři v této obsáhlé knize naleznou průřez historií kopané, profily známých fotbalistů, trenérů i koučů, přehled významných fotbalových klubů, terminologii kopané, vítěze světových, evropských i národních šampionátů a klubových soutěží a jiné zajímavosti ze světa kopané.
STÁHNOUT ČÍST
Fotbal na letních olympijských hrách - Wikipedie
Fotbal - velký lexikon. Kdo napsal knihu Fotbal - velký lexikon? Autorem je Bernd Rohr, Günter Simon. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Fotbal - Velký lexikon alternativy - Heureka.cz
Pro všechny fanoušky týneckého fotbal. ... Na činnost fotbalového klubu přispěla obec Velký Týnec v roce 2019 celkovou částkou 341 492,- Kč (z toho 129 000,- neinvestiční dotace, 212 492,- na investice), v roce 2018 částkou 250 000,. Za podporu děkujeme!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY