Kaligrafie a iluminace eBook

Fatimma.cz Kaligrafie a iluminace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kaligrafie a iluminace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kaligrafie a iluminace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kaligrafie a iluminace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,56 MB

ISBN: 9788073592318

POPIS
Objevte krásu nadčasového umění kaligrafie a získejte základní písmomalířské dovednosti potřebné k snadnému vytváření krásných kaligrafických děl. Každý styl písma - od tradičního gotického až po moderní ozdobnou italiku - je pomocí názorných ilustrací detailně vysvětlen, do prvního tahu do posledního. Najdete zde i podrobně popsané techniky iluminace a zdobení písma včetně zlacení, leštění a tvorby plastických efektů. Inspiraci pro experimentování s barvami, tvary a materiály můžete čerpat z rozsáhlé galerie prací předních kaligrafů.
STÁHNOUT ČÍST
Kaligrafie a iluminace - Catalog of Frantisek Bartos ...
0 hodnocení Kaligrafie a iluminace 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tvorba nejrůznějších typů písma, iluminací a ozdobných technik krok za krokem… Objevte krásu nadčasového umění kaligrafie a získejte základní písmomalířské dovednosti potřebné k snadnému ...
Kaligrafie & Iluminace - Home | Facebook
Kniha: Kaligrafie a iluminace (Janet Mehiganová a Mary Nobleová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY