Učebnice jazyka C - 1. díl eBook

Fatimma.cz Učebnice jazyka C - 1. díl Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Učebnice jazyka C - 1. díl! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Učebnice jazyka C - 1. díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Učebnice jazyka C - 1. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,30 MB

ISBN: 8072322206

POPIS
Pokud to myslíte s jazykem C opravdu vážně, pak by vám Učebnice jazyka C neměla v knihovně chybět!Výhodou této knížky je, že je to opravdu učebnice a ne manuál. Krůček po krůčku vás provede úskalími jazyka C a nabídne vám postupně stále širší pohled na možnosti, které vám jazyk C může poskytnout.Kromě podrobného výkladu všech rysů jazyka C ilustrovaných na řadě příkladů se zde mimo jiné dočtete i o nejčastějších chybách, které dělají začínající programátoři. Také zde naleznete návody, jak psát přehledné programy nebo jak spolupracovat na velkém programu se svými kolegy bez rizika zbytečných nepříjemností. Jestiže si sami naprogramujete všech asi 120 příkladů ze cvičení, pak můžete o sobě na konci této učebnice prohlásit, že jazyk C ovládáte na velmi dobré úrovni.Ke knížce si můžete zde zdarma stáhnout asi 350 kompletních odladěných programů. Jedná se o zdrojové soubory všech příkladů z knihy a všech vyřešených cvičení. Upozornění: Balík zdrojových souborů je společný i pro 2. díl Učebnice jazyka C (2. vydání). Tyto dvě knihy na sebe velmi úzce navazují!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Učebnice jazyka C 1.díl 6.v. - Pavel Herout | Knihy ...
Herout - Učebnice jazyka C 1. a 2. díl (2001) Kopp 2001, 269 + 236 stran, brožovaná, ušpiněné ořízky, velmi dobrý stav. (x1868)
Učebnice jazyka C 1.díl 6.v. levně, cena 141 Kč | Srovnání ...
Herout - Učebnice jazyka C - 1. díl (2008) Koop 2008, 271 stran, výborný stav. (X1346)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY