Komplexní výživa eBook

Fatimma.cz Komplexní výživa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Komplexní výživa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Komplexní výživa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Komplexní výživa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,72 MB

ISBN: 8085213540

POPIS
Autor se zaměřuje na dosažení harmonie energie prostřednictvím komplexní výživy, která dá to co člověk potřebuje, aby začal žít život plný energie.Publikace pojednává o tom, jakou roli hraje výživa v našem denním životě a výstižně hodnotí různé faktory, které hrají důležitou roli ve správné výživě. Léčitelské umění je do velké míry schopnost spolupracovat s biologickými procesy při posilování přirozeného imunitního systému. Ať je tento fakt jakkoliv zásadní a logický, lékařská věda má stále problémy přizpůsobit se nedávným biochemickým a biologickým objevům, které kladou do popředí významnou roli, kterou hraje přirozená a vyvážená strava při podpoře našeho těla v prevenci a léčbě nemocí. Autor umožňuje nahlížet na většinu běžných problémů z hlediska možnosti jejich řešení. Ať již mluví o alergiích, či předepsaném stárnutí. Na čtenáře působí jasným a logickým sledem výkladu.
STÁHNOUT ČÍST
Komplexní směsi | Výživa pro fitness
Komplexní výživa pro lidské klouby. 1 129 Kč 6. ProBrands Collagen 60 kapslí - Skladem. Hydrolyzovaný rybí kolagen na podporu regenerace svalů, kostí, kloubů,... 419 Kč 7. Amix Osteo TriplePhase Concentrate 700g ...
Alavis 5 - komplexní kloubní výživa pro psy a kočky
Ze spalovačů bych volil komplexní spalovač, např. Thermogenic Extreme + Thermogenic Fair Power ® ZDARMA!. BCAA můžete použít instantní, např. Instant Amino Fair Power ® nebo např. tablety - BCAA 1800 mg Mega Tablets. Také doporučuji přečíst knihu Moderní výživa ve fitness a silových sportech (Lukáš Roubík a kol.).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY