Povstání eBook

Fatimma.cz Povstání Image

INFORMACE

Povstání je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Steve White. Přečtěte si s námi knihu Povstání na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Povstání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,32 MB

ISBN: 8073320746

POPIS
Zkušenost ukazuje, že v konečném důsledku mohou být úspěšné jenom ty politické systémy, které jsou založeny na svobodě. Vůdcové Vnitřního světa Terranské federace na tuto prostou pravdu zapomněli. Poté, co zvítězili nad Chánáty – s vydatnou podporou Vnějších světů, které dodávaly suroviny a vojáky – se Vnitřnímu světu nechtělo vzdát moci, kterou získal za války. Proto se rozhodl si ji ponechat a místo aby nechal svoje válečné spojence spolurozhodovat o osudu Federace, obrátil se na Chánáty, aby mu pomohly potlačovat nepokoje množící se na okraji sféry jeho vlivu. Na takovou věrolomnost mohou občané Vnějších světů odpovědět jen jediným způsobem a tím je povstání.
STÁHNOUT ČÍST
Spartakovo povstání - Wikipedie
Povstání se připravovalo od roku 1939. Historie přípravy Pražského povstání se datuje od března 1939. „Předpokládalo se, že až dojde ke konfliktu mezi nacistickým Německem a západními velmocemi, spojenecké armády zatlačí Německo hluboko do centra Evropy a že potom my povstaneme."
Bez vlasovců by Pražské povstání probíhalo jinak ...
České povstání proti Habsburkům - nový panovník omezoval práva a svobodu českých měst a šlechty. -1618 - Češi se vzbouřili a tím začalo české povstání, zástupci českých pánů vyhodili z okna 2 úředníky -1620 - bitva na Bílé hoře - české vojsko poraženo proti císařskému vojsku -1621 - poprava 27 českých pánů na Staroměstském náměstí
SOUVISEJÍCÍ KNIHY