Austrálie eBook

Fatimma.cz Austrálie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Austrálie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Austrálie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Austrálie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,19 MB

ISBN: 8072172042

POPIS
Turistický průvodce po Austrálii je neodmyslitelným pomocníkem při cestování tímto světadílem.V průvodci najdete:Barevná příloha obeznamuje s australskými zajímavostmi.Podrobný popis všech oblastí, od odlehlého vnitrozemí, tropických pralesů Queenslandu až po pulzující města Sydney a Melbourne.Nejaktuálnější seznamy ubytování, barů a restaurací dle cenových kategorií.Užitečné informace o procházkách buší v Tasmánii, výletech na ostrovy Whitsundays, nebo dokonce o lyžování v Snowy Moutains.Zasvěcené informace o všem od australských kin po domorodou kulturu a současnou hudbu.Mapky a plány měst každého regionu.20 stran barevné přílohy.
STÁHNOUT ČÍST
Amazon.com.au: Shop online for Electronics, Apparel, Toys ...
Australia, officially the Commonwealth of Australia, is a sovereign country comprising the mainland of the Australian continent, the island of Tasmania, and numerous smaller islands.It is the largest country in Oceania and the world's sixth-largest country by total area.The population of 26 million is highly urbanised and heavily concentrated on the eastern seaboard.
Australia travel | Australia & Pacific - Lonely Planet
Austrálie je velice civilní, velice příjemná, v první dvacetiminutovce strašně vtipná, a jen chviličku digitálně nesnesitelná (scéna se stádem na útesu je King Kong hadr ovšem). Nebýt mystického prvku, hodnotil bych možná ještě výš...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY