Austrálie eBook

Fatimma.cz Austrálie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Austrálie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Anne Dehne? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Austrálie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,71 MB

ISBN: 8072172042

POPIS
Turistický průvodce po Austrálii je neodmyslitelným pomocníkem při cestování tímto světadílem.V průvodci najdete:Barevná příloha obeznamuje s australskými zajímavostmi.Podrobný popis všech oblastí, od odlehlého vnitrozemí, tropických pralesů Queenslandu až po pulzující města Sydney a Melbourne.Nejaktuálnější seznamy ubytování, barů a restaurací dle cenových kategorií.Užitečné informace o procházkách buší v Tasmánii, výletech na ostrovy Whitsundays, nebo dokonce o lyžování v Snowy Moutains.Zasvěcené informace o všem od australských kin po domorodou kulturu a současnou hudbu.Mapky a plány měst každého regionu.20 stran barevné přílohy.
STÁHNOUT ČÍST
ABC News (Australian Broadcasting Corporation)
Východ Austrálie nyní místo ohně ohrožuje voda. Předpověď počasí pro australský stát Victoria zasažený v posledních měsících rozsáhlými požáry varuje před silnými bouřkami a případnými záplavami. Informuje o tom zpravodajský server BBC. Nedávné lijáky v místě sice část ohňů uhasily, na svědomí ale mají i výpadky energií a silniční uzávěry.
Austrálie se bojí "megaohně". Požáry mají zesílit, úřady ...
Austrálie, oficiálně Australské společenství (anglicky Commonwealth of Australia) - v českém prostředí též Australský svaz - je federativní stát na jižní polokouli nacházející se na stejnojmenném kontinentu.Kromě pevninské části ho tvoří i velký ostrov Tasmánie a množství menších ostrovů v Jižním, Indickém a Tichém oceánu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY