Objednávame si z vesmíru eBook

Fatimma.cz Objednávame si z vesmíru Image

INFORMACE

Hledáte knihu Objednávame si z vesmíru? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Bärbel Mohr? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Objednávame si z vesmíru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,51 MB

ISBN: 9788007023192

POPIS
Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. Naučte sa aj vy, ako si plniť svoje priania!Ešte stále ste nenašli toho pravého partnera, po akom snívate? Alebo túžite po novom bývaní či lepšej práci? Táto knižka vás naučí plniť si priania. Autorka Bärbel Mohrová vám ukáže, ako si môžete myšlienkami privolať alebo objednať z vesmíru to, po čom túžite. Naučí vás počúvať váš vnútorný hlas, plniť si povinnosti voči sebe samému a pozitívne formovať vlastný život. Knižka plná zaujímavých príbehov a názorných príkladov vám ponúka rady a tipy, ktoré môžete s úspechom využiť v každodennom živote.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Objednáváme si z vesmíru (Bärbel Mohr) | Martinus
„Objednávat si z vesmíru není nic jiného než si uvědomit: Jak uvnitř, tak vně, nebo: Vnější svět je zrcadlem našeho nitra," připomíná Bärbel Mohr hned na začátku této knihy. To znamená, že úspěchy v objednávání závisejí především na vnitřním postoji objednávajícího.
Kniha: Objednávame si z vesmíru (Bärbel Mohr) | Martinus
Z knihy Objednáváme si z vesmíru od Bärbel Mohr "Jestliže si člověk dokáže něco přát, aniž by si přitom dělal zbytečné obavy, pak se toto přání okamžitě splní." Leckterý příznivec jógy se možná snaží postavit na hlavu, aby se dostal do transu a v tomto stavu naprogramoval své podvědomí na věci, jejichž splnění si přeje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY