Antény prakticky eBook

Fatimma.cz Antény prakticky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Antény prakticky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Jacek Matuszczyk? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Antény prakticky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,10 MB

ISBN: 8073001780

POPIS
V pořadí již třetí vydání českého překladu polského bestselleru, známého pod názvem "Poradnik antenowy", hantýrkou často nazývané "Polské antény".V knize Antény prakticky, jsou obsaženy praktické konstrukce antén, které jsou mezi radioamatéry nejoblíbenější. Stavba je dokumentována parametry a principem působení antén. A dále na problematiku navazuje doporučení týkající se materiálů a dílů používaných ke stavbě, montáži a uzemnění: symetrizace, baluny, cívky, uzemnění, nutná teorie, reflektometry, montáž, stožáry, úchyty, … Vše s konkrétními rozměrovými výkresy a fotografiemi – vše prakticky, tak jak to známý polský odborník na antény postavil a změřil.Postupně jsou probírány antény všech běžných provedení – drátové, mobilní, Yagi, Quad, magnetické, logaritmicko-periodické, úzkopásmové i širokopásmové, … na radioamatérská pásma: 1,8 – 30 MHz, 144 MHz, 430 MHz, 1,2 GHz. Prostě praktická knížka tak, jak má být.Kniha "Antény prakticky" je určena začátečníkům vyspělým i radioamatérům, odborníkům spojových služeb a všem, kteří se zajímají o problematiku KV a VKV antén.
STÁHNOUT ČÍST
Praktický příjem digitálního rozhlasu DAB+, včetně ...
Logaritmicko-periodické antény (LP). Jinak také „rybí kost". Tyto antény mají velmi dobré elektrické vlastnosti. Jejich impedanční přizpůsobení se blíží ideálnímu. Mají velmi vyrovnaný průběh zisku v celém přijímaném pásmu. Je možné zkonstruovat je prakticky pro libovolnou šíři pásma.
Jak je to ze ziskem antény
Antény, zesilovače, rozbočovače a vše ostatní pro TV signál. AB Cryptobox 702T . Multimediální DVB-T2/C přijímač s podporou HEVC/H.265.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY