Nový pořádek na starém kontinentě eBook

Fatimma.cz Nový pořádek na starém kontinentě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nový pořádek na starém kontinentě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nový pořádek na starém kontinentě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Nový pořádek na starém kontinentě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,80 MB

ISBN: 9788072775415

POPIS
Pád Berlínské zdi v roce 1989 dal vzniknout experimentu obrovských rozměrů. Tento experiment ovlivnil celou Evropu: národy, které do té doby tvořily východní blok, byly přetvořeny, aby vyhovovaly západnímu neoliberálnímu systému a podřídily se tak režimu liberalizace, deregulace a privatizace.Philipp Ther byl svědkem těchto historických proměn, ať už v ulicích Prahy během sametové revoluce, nebo v Polsku a na Ukrajině, kde žil několik let. V této knize přináší zprávu o Novém pořádku na starém kontinentě – a poprvé tak i komplexní analýzu tohoto pořádku z celoevropského hlediska.
STÁHNOUT ČÍST
Nový pořádek na starém kontinentě - Příběh neoliberální ...
Trávit čas knihou Nový pořádek na starém kontinentě: Příběh neoliberální Evropy! Na našem webu chytrabudoucnost.cz najdete knihu Nový pořádek na starém kontinentě: Příběh neoliberální Evropy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Philipp Ther: Nový pořádek na starém kontinentě. Příběh ...
Název: Nový pořádek na starém kontinentě - Příběh neoliberální Evropy. Autor: Ther Philipp. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Politika, hospodářství; ISBN: 978-80-7277-541-5. EAN: 9788072775415. Objednací kód: NA260356
SOUVISEJÍCÍ KNIHY