Odvodnění domu (2., přepracované vydání) eBook

Fatimma.cz Odvodnění domu (2., přepracované vydání) Image

INFORMACE

Hledáte knihu Odvodnění domu (2., přepracované vydání)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jaroslav Solař? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Odvodnění domu (2., přepracované vydání).pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,89 MB

ISBN: 9788024733937

POPIS
Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby. S anglickými dvorky se setkáváme už u historických staveb a pořád jsou výborným opatřením proti vnikání vody do zdiva. Tyto části staveb slouží zároveň k osvětlení suterénních místností, a proto jsou hlavním tématem již druhého vydání úspěšného titulu. Přepracované vydání je rozšířeno o tři důležité kapitoly:1. Řešení podlah v souvislosti se sanacemi vlhkého zdiva, 2. Dlouhodobě provizorní řešení zavlhlých povrchů, 3. Výkopové práce, jako součást sanace zdiva. Nové fotografie a doplňující texty přibyly i ke kapitolám věnovaným příčinám vzniku nadměrné vlhkosti a odvodnění spodní stavby. Samozřejmě zde nechybí přílohy, které čtenářům nabízejí varianty řešení a realizací odvlhčování suterénního zdiva. Publikaci, výjimečnou svým zaměřením na prevenci, jistě ocení majitelé a uživatelé nemovitostí, stejně jako pracovníci stavebních firem, které stavbu či rekonstrukci takových konstrukcí provádějí.
STÁHNOUT ČÍST
Odvodnění domu - anglické dvorky, drenáže, vzduchové ...
Kniha: Odvodnění domu anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny 2., přepracované vydání Autor: Michael Balík ; Jaroslav Solař Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby.
Hobby A Volný Čas | Kupte E-knihy na Martinus.cz
Michael Balík; Jaroslav Solař: Odvodnění domu . Michael Balík; Jaroslav Solař: Odvodnění domu 2., přepracované vydání Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby.S anglickými dvorky se setkáváme už u historických staveb a pořád jsou výborným opatřením proti vnikání vody do zdiva.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY