Farmakoterapie hypertenze eBook

Fatimma.cz Farmakoterapie hypertenze Image

INFORMACE

Farmakoterapie hypertenze je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Widimský. Přečtěte si s námi knihu Farmakoterapie hypertenze na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Farmakoterapie hypertenze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,38 MB

ISBN: 9788073454777

POPIS
Esenciální hypertenze patří k nejzávažnějším medicínským i společenským problémům současné civilizace. Důvodem je vysoká prevalence (cca 35 % v dospělé populaci, avšak již přes 70 % u mužů ve věku 60 let) v kombinaci s faktem, že hypertenze je základním rizikovým faktorem ICHS, CMP či ICHDK, které se zásadním způsobem podílejí na morbiditě a mortalitě v rozvinutých zemích. Logickým důsledkem tohoto stavu jsou velké investice do vývoje nových účinnějších léků a jejich rychlého zavádění do medicínské praxe. V reálné praxi však nejsou současné možnosti farmakoterapie hypertenze plně využívány. Důvodem je přitom nejen určitá setrvačnost v myšlení lékařů, ale rovněž skutečnost, že kontrola krevního tlaku je u některých nemocných obtížná, a to nejen z důvodu komorbidit. Nová kniha nestora české kardiologie, prof. Jiřího Widimského, a prof. Jiřího Widimského jr. seznamuje lékaře s účinnými moderními postupy v léčbě hypertenze, a to stručnou, srozumitelnou a dobře dokumentovanou formou. Kniha je určena jak internistům či kardiologům, tak i praktickým lékařům.
STÁHNOUT ČÍST
Farmakoterapie hypertenze | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Farmakoterapie hypertenze od Jiří Widimský v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Farmakoterapie hypertenze - E-shop Maxdorf
Kupte knihu Farmakoterapie hypertenze (Jiří Widimský, Jiří Widimský jr.) s 29 % slevou za 417 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY