Finanční právo eBook

Fatimma.cz Finanční právo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Finanční právo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Finanční právo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Finanční právo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,10 MB

ISBN: 9788075523921

POPIS
Tato praktická studijní pomůcka poskytuje čtenáři přehled nejdůležitější judikatury finančního práva za období let 2014 a 2015. Jednotlivé judikáty – ponejvíce Nejvyššího soudu, ale i Ústavního soudu, případně vrchních a krajských soudů – jsou přehledně a heslovitě rozčleněny dle svých názvů. Pro snazší pochopení rozebírané problematiky je každé heslo vybaveno autorským komentářem a usouvztažněno se související judikaturou, aby vynikly širší souvislosti a celkový kontext. Svazek je vybaven rovněž takzvaným ústavním vhledem, tj. důležitými rozhodnutími Ústavního soudu v oblasti finančního práva za sledované období. Publikace díky své srozumitelnosti a systematickému přístupu představuje vynikající pomůcku nejen pro studenty právnických fakult, ale i pro odbornou či laickou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Finanční právo | epravo.cz
Vysoká škola finanční a správní je soukromá univerzita. Akreditované studijní programy: finance, ekonomika, management, právo, bezpečnost, kriminalistika ...
Nový Občanský zákoník - Finanční záruka - Podnikatel.cz
Současné právo obchodních společností v jednotlivých zemích EU však spíše než o finanční asistenci mluví o zákazu finanční asistence, čímž se rozumí nedovolenost poskytování finančních prostředků nebo zajištění ze strany obchodních společností.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY