Kinematika a dynamika mechatronických systémů eBook

Fatimma.cz Kinematika a dynamika mechatronických systémů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kinematika a dynamika mechatronických systémů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kinematika a dynamika mechatronických systémů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Kinematika a dynamika mechatronických systémů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,46 MB

ISBN: 8021435308

POPIS
Publikace popisuje základní metody řešení úloh kinematiky a dynamiky prostorových soustav tuhých těles (MBS) s důrazem na aplikaci na počítači. Teoretický výklad maticových metod a algoritmů je doplněn řadou řešených příkladů. Získané poznatky mohou být užitečné nejen přímo pro řešení úloh popsanými metodami, ale i při práci s hotovými komerčními programy pro MBS typu Matlab/SimMechanics nebo MSC.Adams. Publikace je určena především studentům specializace Mechatronika na Ústavu mechaniky těles, mechatroniky a biomechaniky FSI VUT v Brně, ale také dalším zájemcům o popisovanou problematiku.
STÁHNOUT ČÍST
Kinematika a dynamika mechatronických systémů (Robert ...
Kinematika a dynamika mechatronických systémů. Publikace popisuje základní metody řešení úloh kinematiky a dynamiky prostorových soustav tuhých těles MBS s důrazem na aplikaci na počítači. Teoretický výklad maticových metod a algoritmů je doplněn ...
Kinematika a dynamika mechatronických systémů (Robert ...
Grepl, R.: Kinematika a dynamika mechatronických systémů (RKD) Předmět se zabývá modelováním kinematiky a dynamiky řízených mechatronických systémů. Rozvíjí znalosti získané v předchozím studiu Mechaniky, především směrem k numerickému řešení problémů na počítači a simulačnímu modelování.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY