Listy z Brabantska a Flander eBook

Fatimma.cz Listy z Brabantska a Flander Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Listy z Brabantska a Flander! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Listy z Brabantska a Flander a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Listy z Brabantska a Flander.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,32 MB

ISBN: 9788025487846

POPIS
Kniha historika a publicisty Iva Šebestíka Listy z Brabantska a Flander je souborem fejetonů, které na sebe plynule navazují a doplňují se. Exaktní fakta (ale i barvité, leckdy pikantní zkazky) o Čechám blízkém, leč spíše neznámém kraji, který se nám v současnosti bohužel redukuje na Brusel a splývá tak se sídlem Evropské unie, jsou vyprávěna volným esejistickým stylem. Autor přistupuje osobně k žánru cestopisu, sám je čtenářovým průvodcem; průvodcem, který se naštěstí příliš netlačí nad popisovanou věc, přesto průvodcem s osobitým viděním: v současných městech a kraji vidí historické události, které neovlivňovaly zdaleka jen tento výsek Evropy, ale někdy i celý svět.
STÁHNOUT ČÍST
Seznam článků na Moravskoslezský deník se štítkem Vlámsko
Ostrava /ROZHOVOR/ - Listy z Brabantska a Flander se jmenuje knižní prvotina Iva Šebestíka s ilustracemi jeho bratra Karla, která byla pokřtěna v úterý v Domě knihy Librex v Ostravě. Autora knihy, novináře a současného šéfa bruselské kanceláře Moravskoslezského kraje, jsme v této souvislosti požádali o rozhovor.
Seznam článků na Moravskoslezský deník se štítkem Vlámsko
Listy z Brabantska a Flander. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY