Lovy v Jeseníkách a na Vysočině eBook

Fatimma.cz Lovy v Jeseníkách a na Vysočině Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lovy v Jeseníkách a na Vysočině! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lovy v Jeseníkách a na Vysočině a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Lovy v Jeseníkách a na Vysočině.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,33 MB

ISBN: 9788074972003

POPIS
Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V r. 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře. V tehdejších Jeseníkách na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století nebylo vzácné setkat se s tetřevem i s tetřívkem. Namnoze tu dosud existovaly zbytky původních horských lesů, ve kterých tato vzácná zvěř žila. Kamzíci se tu od jara do zimy zdržovali na holích. Byli zde natolik rozšířeni a přivykli přítomnosti člověka do té míry, že setkání s nimi patřilo i pro turisty k naprosto běžným zážitkům. Autor tady hodně fotografoval, filmoval, nahrával hlasy zvěře, pěstoval letní i zimní turistiku. Zajímal se hlavně o jelení a tetřeví zvěř. Myslivosti, ke které jej kdysi přivedl jeho otec, se dnes věnuje jen ve specializované formě. Odborně spolupracuje s polskými lesníky, kteří vedou úspěšný umělý odchov tetřeva hlušce. Tento druh vzácné zvěře si nad jiné oblíbil.
STÁHNOUT ČÍST
Lovy v Jeseníkách a na Vysočině / Nejlevnější knihy
Titul Lovy v Jeseníkách a na Vysočině od Sztwiertnia Pavel, 9788074972003 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč.
Beletrie : Lovy v Jeseníkách a na Vysočině (P. Sztwiertnia ...
Pavel Sztwiertnia se narodil v Třinci roku 1949. V r. 1973 absolvoval lesnickou fakultu VŠZ v Brně. Pracoval jako lesník v Beskydech, Jeseníkách a ve Žďárských vrších v době, kdy v tamních honitbách byl ještě dostatek jelení zvěře. V tehdejších...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY