Dějiny terorismu eBook

Fatimma.cz Dějiny terorismu Image

INFORMACE

Dějiny terorismu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Caleb Carr. Přečtěte si s námi knihu Dějiny terorismu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Dějiny terorismu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,41 MB

ISBN: 8072520636

POPIS
Caleb Carr, uznávaný historik a znalec vojenství, v této knize poskytuje historické argumenty k pochopení soudobého terorismu a vede nás k přesvědčení, že terorismus vykořeníme jen tehdy, když jej budeme pokládat za taktiku, která jejím vykonavatelům nepřináší nic než zkázu. Soudobý terorismus je probíhající násilnou fází evoluce, jejíž počátky sahají stejně daleko jako lidské konflikty samotné.
STÁHNOUT ČÍST
Dějiny terorismu - Caleb Carr | Knihy Dobrovský
HISTORICKÝ VÝVOJ TERORISMU Ing. Pavel FOLTIN, Ph.D., Ing. David ŘEHÁK, Ph.D. Anotace: Příspěvek pojednává o možném náhledu na historické členění etap vývoje tero-rismu. Za hlavní faktory klasi kující jednotlivé etapy jsou považovány odlišnosti pro-jevů teroru a terorismu páchaného zejména na civilním obyvatelstvu.
Dějiny terorismu - Caleb Carr, pevná vazba, český jazyk ...
V těchto časech se rodí dějiny „živých náloží", „lidských bomb" a vůbec taktiky sebeobětování teroristů. Píše se 15. prosinec 1981 a do areálu iráckého velvyslanectví v Bejrútu se vřítí dodávka, proráží závory a krátce za nimi exploduje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY