Pedofili v sutanách eBook

Fatimma.cz Pedofili v sutanách Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pedofili v sutanách? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Pedofili v sutanách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,38 MB

ISBN: 9788080790462

POPIS
Čo neviete o cirkvi. Škandály po celom svete – detské obete a súdne procesy. Cirkev všetko utajuje. Množstvo šokujúcich faktov. Je náboženstvo vecou morálky alebo iba pokrytectva? Aká je skutočná morálka cirkvi?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Pedofili v sutanách (Eko-konzult) | Martinus
Pedofili (av grekiska pais, genitiv paidos, "barn" och philia, "kärlek", "vänskap") är en beteckning för en vuxen människas sexuella dragning till prepubertala barn och barn i tidig pubertet (vanligtvis 13 år eller yngre). [1] Då attraktionen riktas mot unga tonåringar (personer i pubertetsåldern), snarare än yngre barn, används istället begreppet hebefili eller efebofili.
Kniha Pedofili v sutanách | Moja-Kniha.sk
Velké zklamání zasáhlo minulý týden Československou pedofilní komunitu, když nám přišla přeposlaná zpráva od Pavly Klimešové, výkonné producentky týmu Víta Klusáka a Báry Chalupové, že nám budou muset vrátit náš dar 15 000,- Kč na film V síti, protože nemůžou dodržet smluvní podmínky - umístění názvu komunity v závěrečných titulcích.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY