Z kodéra vývojářem eBook

Fatimma.cz Z kodéra vývojářem Image

INFORMACE

Hledáte knihu Z kodéra vývojářem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Mike Gunderloy? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Z kodéra vývojářem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,83 MB

ISBN: 8025115178

POPIS
Určitě to dobře znáte: sedíte před svým zbrusu novým integrovaným vývojovým prostředím, jste pyšní na své programovací schopnosti a máte vágní ideu o tom, co chcete vytvořit. Pokušení rovnou se na to vrhnout a začít psát kód může být obrovské. Nedělejte to. Pro všechny projekty, ten váš nevyjímaje, má smysl trochu dopředu přemýšlet, plánovat, navrhovat a zvažovat. V této knize budeme hovořit o všech důležitých činnostech, které musí dělat dobrý programátor, chce-li se stát opravdovým vývojářem, a ne zůstat navždy pouhopouhým kodérem. Kromě jiných se jedná o následující: - Plánování projektu, práce s požadavky, výběr správné metodiky vývoje - Vytvoření návrhu a architektury vyvíjeného softwaru, používání návrhových vzorů - Správa a řízení zdrojových kódů, používání odpovídajících systémů - Defenzivní kódování, používání strukturovaných výjimek, komentářů - Testování jednotek, integrační testování, vývoj řízený testy (Test Driven Development – TDD) - Přizpůsobení a vylepšení Visual Studia, psaní maker - Znovuvyužití zdrojového kódu, opakovaně využitelné moduly - Generování zdrojového kódu- Logování aktivity aplikací - Vytváření nápovědy a dokumentace - Proces sestavení aplikace, nepřetržitá integrace V knize se dočtete i o specifikách práce v týmech nebo třeba o problematice autorských práv a ochraně vašeho duševního vlastnictví. Zkušený autor navíc v každé kapitole představuje řadu užitečných utilit a nástrojů, které podporují či provádějí danou technologii nebo metodiku při praktickém vývoji.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Z kodéra vývojářem - nástroje a techniky pro ...
Z kodéra vývojářem Autor Mike Gunderloy. Určitě to dobře znáte: sedíte před svým zbrusu novým integrovaným vývojovým prostředím, jste pyšní na své programovací schopnosti a máte vágní ideu o tom, co chcete vytvořit.
Z kodéra vývojářem - Mike Gunderloy - SEVT.cz
Z kodéra vývojářem Nástroje a techniky pro opravdové programátory
SOUVISEJÍCÍ KNIHY