Zdravotní nauka (3.díl) eBook

Fatimma.cz Zdravotní nauka (3.díl) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zdravotní nauka (3.díl)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zdravotní nauka (3.díl) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Zdravotní nauka (3.díl).pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,81 MB

ISBN: 9788024737072

POPIS
Učebnice je určena především pro žáky a učitele středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče, vychází z učebních osnov předmětu zdravotní nauka stanovených pro tento obor. Třetí díl zpracovává základy epidemiologie, hygieny i první pomoci a resuscitace. Výběr, rozsah a hloubka předkládaných informací vychází ze zkušeností s výukou a ze zjištěných potřeb v praxi.
STÁHNOUT ČÍST
Zdravotní nauka - 3.díl - Iva Nováková - Megaknihy.cz
Zdravotní nauka 2. díl. Učebnice pro obor sociální činnost. Iva Nováková. ISBN 978-80-247-3709-6 . Učebnice pro obor sociální činnost. základy epidemiologie a hygieny - základy první pomoci . a resuscitace. Zdravotní nauka . 3. díl. GRADA Publishing. Iva Nováková. Učebnice pro obor sociální činnost. Zdravotní nauka 3. díl
Kniha: Zdravotní nauka (3.díl) (Iva Nováková) | Martinus
GRADA Zdravotní nauka 3.díl . Učebnice je určena především pro žáky a učitele středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče, vychází z učebních osnov předmětu zdravotní nauka stanovených pro tento obor.Třetí díl zpracovává základy epidemiologie, hygieny i první pomoci a resuscitace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY