Hlad naděje eBook

Fatimma.cz Hlad naděje Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hlad naděje? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Rosťa Zabloudil? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Hlad naděje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,39 MB

ISBN: 9788090384132

POPIS
Kniha Rostislava Zabloudila Hlad naděje popisuje jeho cílené hladovění, které v 82 dnech takřka zázračně zlikvidovalo jeho dva vředy na dvanácterníku, kožní bazaliom, tělesná znaménka a bradavice, problém s karpálními tunely, ložiska MTS v játrech a vážné podezření z karciomu prostaty. Rovněž podstatně snížilo vrozenou alergii na roztoče.V první čtyřicetidenní hladovce, s pitím pouhé destilované vody a ve druhé dvaačtyřicetidenní tzv. BREUSSOVY hladovky s bylinnými čaji a zeleninovými šťávami, ztratil autor 28,1 kg své tělesné váhy. Veškeré tyto skutečnosti jsou dokladovány 13 lékařskými zprávami, 40 barevnými fotografiemi a podrobným deníkem hladovějícího. Ke knižnímu zpracování tohoto téměř neuvěřitelného příběhu došlo až šest let poté, a to z důvodu časového odstupu potřebného k prověření dlouhodobosti uvedených ozdravných účinků. Ještě ne zcela dokončená kniha se začátkem září tohoto roku stala předlohou Josefu Klímovi k jednomu z jeho publicistických pořadů televize NOVA „Na vlastní oči“.
STÁHNOUT ČÍST
ZABLOUDIL, Rostislav : Hlad naděje
Kniha Rostislava Zabloudila HLAD NADĚJE popisuje jeho cílené hladovění, které v 82 dnech takřka zázračně zlikvidovalo jeho dva vředy na dvanácterníku, kožní bazaliom, tělesná znaménka a bradavice, problém s karpálními tunely, ložiska MTS v játrech a vážné podezření z karciomu prostaty.
František Halas - Wikipedie
Naděje umírá poslední. Na hrubý pytel, hrubá záplata. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Na každou svini se někde vaří voda. Líná huba - holé neštěstí. Když dva dělají totéž, není to totéž. Odvážnému štěstí přeje. Po bitvě je každý generál. Pozdě bycha honit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY