Dekorace z plsti eBook

Fatimma.cz Dekorace z plsti Image

INFORMACE

Dekorace z plsti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Rachel Beyerová. Přečtěte si s námi knihu Dekorace z plsti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Dekorace z plsti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,63 MB

ISBN: 9788075499141

POPIS
Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? Objevte kolekci originálních projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat k vytvoření vlastních báječných vzorů. Prostřednictvím názorných fotografií a kreseb vás autorka krok za krokem provede vším, co pro realizaci potřebujete znát – od výběru plsti a návodů na jednoduché šicí techniky až po zvládnutí ozdobných výšivkových stehů. Ať už je úroveň vašich dovedností jakákoliv, přijměte pozvání k posezení a relaxaci s šálkem čaje a užívejte si při tom nádherný svět plsti.
STÁHNOUT ČÍST
Dekorace z plsti - 3za50.knizniklub.cz
Dalším nápadem na ručně vyráběné dekorace jsou velikonoční dekorace z plsti. V galanterii nebo obchodech s látkami snadno koupíte barevné listy plsti. Chcete-li vytvořit plstěné vejce, vystřihněte z plsti dva ovály ve tvaru vejce, sešijte je dohromady a naplňte je vatou.
Kniha Dekorace z plsti - Rachel Beyerová | knizniklub.cz
Srdíčko z plsti červené 01 79x67x3 mm Srdce červené z plsti určeno pro dekorační účel. Vhodné jako ozdoba pro výrobu dekorací. obsah 1ks plsťového srdíčka: 1 ks srdíčko 3 ks malá srdíčka vyříznutá z velkého material plsť 100% PES velikost cca 79 x 67 x 3 mm barva červená Kolekce 2019 (-jz-)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY