Expertní inženýrství v systémovém pojetí eBook

Fatimma.cz Expertní inženýrství v systémovém pojetí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Expertní inženýrství v systémovém pojetí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Expertní inženýrství v systémovém pojetí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Expertní inženýrství v systémovém pojetí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,17 MB

ISBN: 9788024741277

POPIS
Na trhu ojedinělá publikace je praktickým průvodcem světem systematických metod a postupů expertního inženýrství. Uznávaní autoři představují metody analýzy technického problému zejména za využití systémového přístupu.Ukazují také, jak lze technický problém řešit v souladu s platnými právními a normativními předpisy za jistoty, rizika a nejistoty. Obsah knihy vychází z potřeb odborné veřejnosti i studentů,u které je kladen požadavek na praktické uplatňování systémového přístupu k řešení problémů na behaviorální znalosti a umění řídit projekt.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Expertní inženýrství v systémovém pojetí (Přemysl ...
Expertní inženýrství v systémovém pojetí. Kdo napsal knihu Expertní inženýrství v systémovém pojetí? Autorem je Přemysl Janíček. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Expertní inženýrství v systémovém pojetí - Přemysl Janíček ...
E-kniha: Expertní inženýrství v systémovém pojetí (Přemysl Janíček, Jiří Marek a kolektív). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY