Expertní inženýrství v systémovém pojetí eBook

Fatimma.cz Expertní inženýrství v systémovém pojetí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Expertní inženýrství v systémovém pojetí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jiří Marek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Expertní inženýrství v systémovém pojetí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,80 MB

ISBN: 9788024741277

POPIS
Na trhu ojedinělá publikace je praktickým průvodcem světem systematických metod a postupů expertního inženýrství. Uznávaní autoři představují metody analýzy technického problému zejména za využití systémového přístupu.Ukazují také, jak lze technický problém řešit v souladu s platnými právními a normativními předpisy za jistoty, rizika a nejistoty. Obsah knihy vychází z potřeb odborné veřejnosti i studentů,u které je kladen požadavek na praktické uplatňování systémového přístupu k řešení problémů na behaviorální znalosti a umění řídit projekt.
STÁHNOUT ČÍST
JANÍČEK, Přemysl : Expertní inženýrství v systémovém pojetí
Expertní inženýrství v systémovém pojetí. [Přemysl Janíček; Jiří Marek] ... Add tags for "Expertní inženýrství v systémovém pojetí". Be the first. Similar Items. Related Subjects: (8) Technika. Experti. Řešení problémů. Systémové myšlení. Technology. Specialists.
Expertní inženýrství v systémovém pojetí online knihy
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY