Perlový svět eBook

Fatimma.cz Perlový svět Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Perlový svět! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Perlový svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Perlový svět.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,75 MB

ISBN: 8090184111

POPIS
Svazek obsahuje: Milostné povídky s otevřeným koncem - Povídky proti srsti - Neopeřené povídky - Povídky s vyhroceným koncem - Exotické povídky. Perleťový svět je netradiční knihou o lásce, která hledá pevné místo ve světě a pomáhá jedinci i ve vyhrocených situacích vítězit nad úzkostí či pocity osamocení. Povídky Amore a Brácha Jerry získaly 1. cenu v literární soutěži Českého rozhlasu v Brně.
STÁHNOUT ČÍST
Perlový svět - Blanka Kubešová - Megaknihy.cz
Krásný perlový náhrdelník blankytně modré barvy, který skvěle doplní Vaše šaty. Voskované perly jsou navlečeny na kovovém řetízku Náhrdelník perlový modrý | Magický svět.cz
Perlový svět-Blanka Kubešová | Aukro
Svazek obsahuje: Milostné povídky s otevřeným koncem - Povídky proti srsti - Neopeřené povídky - Povídky s vyhroceným koncem - Exotické povídky. Perleťový svět je netradiční knihou o lásce, která hledá pevné místo ve světě a pomáhá jedinci i ve vyhrocených situacích vítězit nad úzkostí či pocity osamocení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY