Základy anatomie eBook

Fatimma.cz Základy anatomie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Základy anatomie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Základy anatomie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Základy anatomie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,73 MB

ISBN: 9788072629381

POPIS
Učebnice je určena především pregraduálním studentům lékařství, ale může sloužit i studentům bakalářských směrů a pro osvěžení vědomostí i postgraduálním studentům neurovědních oborů a mladým neurologům. Popis centrálního nervového systému zachovává tradiční přístup a členění - jednotlivé struktury jsou popisovány jako součásti větších celků (mícha, mozkový kmen, diencephalon, hemisféra). Důvodem tohoto přístupu je skutečnost, že neurologická diagnostika je ve většině případů topická a student by se měl seznámit nejprve se stavbou a rozložením šedé a bílé hmoty jednotlivých oddílů CNS a používat těchto znalostí k interpretaci patologických změn v rámci neurologické diagnostiky. Významnou složkou tohoto textu jsou údaje o spojích jednotlivých struktur a etáží CNS (tzv. mozkové dráhy). Tyto údaje se na mnoha místech opírají o výsledky dlouholeté experimentální práce pracovníků pražských anatomických ústavů, zaměřené na studium struktur a spojů mozkového kmene, bazálních ganglií a na organizaci korových projekcí. Text je doplněn řadou ilustrací centrálního nervového systému.
STÁHNOUT ČÍST
Základy funkční anatomie - Ivan Dylevský | Knihy Dobrovský
Základy klinické anatomie pohybového aparátu. Publikace se zabývá jak obecnou stavbou kostí a. bežná cena 38,45 Eur. naša cena 36,53 Eur (1 100,50 Sk) Vybrané kapitoly z anatómie a fyziológie človeka s klinickými aplikáciami . Učebnica je určená poslucháčom psychológie,
Základy anatomie - Ivan Dylevský | Knihy Dobrovský
Dlouhodobě působí na katedře psychologie FF UP - kde přednáší základy anatomie a fyziologie, neurofyziologii a psychopatologii obecnou a speciální a v rámci UP vyučuje také psychopatologii, otázky zdraví a nemoci, psychosociální výcviky a studenty Univerzity třetího věku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY