Akademie nočních můr eBook

Fatimma.cz Akademie nočních můr Image

INFORMACE

Akademie nočních můr je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dean Lorey. Přečtěte si s námi knihu Akademie nočních můr na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Akademie nočních můr.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,30 MB

ISBN: 8073712402

POPIS
Neuvěřitelný, poutavý a napínavý příběh malého, nenápadného, až zakřiknutého Charlieho, který má takřka stálé problémy se svým okolím a spolužáky a trpí nočními můrami, jež dokáže vyvolávat a zhmotňovat do skutečnosti. Charlie se náhle ocitá v Akademii nočních můr, kde se spolu s ostatními „vyvolenými“ dětmi učí s těmito monstry z Temnozemě bojovat a vyhánět je z lidského světa, zejména pak ze světa dětí. Autor knihy Dean Lorey je vynikající americký spisovatel, který dokáže napětí a přitažlivost děje knihy gradovat tak, že se čtenář nechce odtrhnout od čtení. Mezi jeho knihy, z nichž některé byly zfilmovány, patří například Muži v černém. Také Akademie nočních můr se brzy dočká své filmové adaptace ve filmových studiích společnosti Universal.
STÁHNOUT ČÍST
Akademie nočních můr II. Lorey, Dean; Křesala, Zhouf ...
Akademie nočních můr . Kniha: Dean Lorey: Akademie nočních můrI.Nightmare Academy Neuvěřitelně poutavý a napínavý příběh malého, nenápadného, až zakřiknutého Charlieho, který má takřka stálé problémy se svým okolím a spolužáky a trpí nočními můrami, jež dokáže vyvolávat a zhmotňovat do skutečnosti.
Akademie nočních můr: Akademie nočních můr 2 - Pomsta ...
Druhý díl Akademie nočních můr nás zavádí na pokraj celosvětové války s netvory. Zdá se, že toto je poslední šance Útvaru pro noční můry válku zastavit. Na svět se dostali poslední Proslulí - největší netvoři Temnozemě. Záchrana závisí výhradně na tajemné bytosti zvané Strážce, ale ten umírá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY