Do pohádky se zvířátky eBook

Fatimma.cz Do pohádky se zvířátky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Do pohádky se zvířátky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Do pohádky se zvířátky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Do pohádky se zvířátky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,96 MB

ISBN: 9788026212737

POPIS
Knížka pohádek odpovídá pravidlům genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených pouze z jednoduchých jednoslabičných slov přes pohádky ze slov dvouslabičných až po pohádky s trojslabičnými a čtyřslabičnými slovy, které jsou již čtenářsky náročnější. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby je děti stihly bez problémů samy přečíst při hodině nebo za domácí úkol. Hlavními hrdiny příběhů jsou zvířata, podtitulem každé pohádky je přísloví, takže pohádka přinese dětem i poučení.
STÁHNOUT ČÍST
Klatovský deník | Do pohádky se zvířátky v Nýrsku ...
Všechny informace o produktu Kniha Pohádky se zvířátky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pohádky se zvířátky. Pohádky se zvířátky od 99 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Do pohádky se zvířátky - Předškoláci - omalovánky ...
Pohádky - první čtení s výchovnou tematikou a obrázky k omalování, zpestřeno zábavnými úkoly. Doplněno přílohou s vystřihovacími loutkami. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Se zvířátky do pohádky - první pohádky, básničky a hádanky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY