Letecká střelba eBook

Fatimma.cz Letecká střelba Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Letecká střelba! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Letecká střelba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Letecká střelba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,45 MB

ISBN: 8086215857

POPIS
S cílem přiblížit čtenářům zajímavou a méně známou oblast používání bojové techniky je napsána tato knihu zabývající se leteckou střelbou a především střelbou z leteckých hlavňových zbraní, částečně i střelbou neřízenými raketami a problematikou řízených střel ve vzdušných bojích vedených stíhacími letouny. Úkolem této střelby je vyřadit protivníka z boje, ať jde o protivníka ve vzduchu (letouny, vrtulníky, střely s plochou dráhou letu) nebo protivníka a jeho techniku na zemi. Výsledky letecké střelby závisejí na bojové technice (na letecké výzbroji, na munici v této výzbroji používané, na letounech resp. vrtulnících a na letecké palubní elektronice) a dále na letcích, kteří tuto techniku ovládají. Významné postavení v tomto směru má i letecký pozemní personál, který o leteckou techniku pečuje a zabezpečuje tak její provoz a její pohotovost pro bojové použití.
STÁHNOUT ČÍST
Letecká střelba - Jiří Balla - Megaknihy.cz
Letecká střelba Miroslav Janošek, Lubomír Popelínský Nakladatel: Deus 2006
Letectví u nás do začátku Studené války
Letecká společnost přechodně propustila zhruba 90 procent zaměstnanců a dál hodlá zavádět úsporná opatření, aby snížila náklady. Téměř všechna její letadla jsou teď odstavena, protože řada zemí kvůli pandemii omezila volný pohyb, což donutilo většinu leteckých společností zastavit či omezit provoz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY