Letecká střelba eBook

Fatimma.cz Letecká střelba Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Letecká střelba! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Letecká střelba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Letecká střelba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,63 MB

ISBN: 8086215857

POPIS
S cílem přiblížit čtenářům zajímavou a méně známou oblast používání bojové techniky je napsána tato knihu zabývající se leteckou střelbou a především střelbou z leteckých hlavňových zbraní, částečně i střelbou neřízenými raketami a problematikou řízených střel ve vzdušných bojích vedených stíhacími letouny. Úkolem této střelby je vyřadit protivníka z boje, ať jde o protivníka ve vzduchu (letouny, vrtulníky, střely s plochou dráhou letu) nebo protivníka a jeho techniku na zemi. Výsledky letecké střelby závisejí na bojové technice (na letecké výzbroji, na munici v této výzbroji používané, na letounech resp. vrtulnících a na letecké palubní elektronice) a dále na letcích, kteří tuto techniku ovládají. Významné postavení v tomto směru má i letecký pozemní personál, který o leteckou techniku pečuje a zabezpečuje tak její provoz a její pohotovost pro bojové použití.
STÁHNOUT ČÍST
Letecké nehody: Přísně tajné - Vzlet - YouTube
Žiji! Přežil jsem havárii letadla v Andách. Surviving the Andes Plane Crash. 2010 český dabing - Duration: 1:27:30. Lucia Horňáková 302,932 views
Kniha: Letecká střelba (Lubomír Janošek Miroslav ...
Kniha, Autor: Janošek, Miroslav / Popelínský, Lubomír, Cena: 150,- Velmi dobrý stav.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY