Léčivé spojovačky eBook

Fatimma.cz Léčivé spojovačky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčivé spojovačky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčivé spojovačky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Léčivé spojovačky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,47 MB

ISBN: 9788073905965

POPIS
Každý potřebuje chvíle pro uklidnění. Posaďte se a zkuste to s těmito jednoduchými spojovačkami. Možná objevíte jejich neuvěřitelnou léčivou moc. Nejste nuceni cokoli tvořit a ni vymalovat celou stránku, stojí před vámi pouze snadný úkol: sledoval dráhu tužky od jedné tečky ke druhé. Spojovačky jsou velkoformátové, což znamená, že tečky i čísla jsou viditelnější ve srovnání s tím, jaké naleznete v jiných knihách, takže si nebudete kazit oči. Větší velikost také znamená, že jsou vhodné i pro starší lidi, který zrak již tak dobře neslouží.Zvířata, rostliny, přírodní scenérie, znamení zvěrokruhu a bájné bytosti: jistě najdete nějaký vhodný obrázek pro svou inspiraci.
STÁHNOUT ČÍST
Spojovačky - Vyhledávání na Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Léčivé spojovačky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Léčivé spojovačky.
Léčivé spojovačky od 39 Kč - Heureka.cz
Léčivé spojovačky . Každý potřebuje chvíle pro uklidnění. Posaďte se a zkuste to s těmito jednoduchými spojovačkami. Možná objevíte jejich neuvěřitelnou léčivou moc. Nejste nuceni cokoli tvořit a ni vymalovat celou stránku, stojí před vámi pouze snadný úkol: sledoval dráhu tužky od jedné tečky ke druhé.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY