Malý byt eBook

Fatimma.cz Malý byt Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malý byt! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malý byt a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Malý byt.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,35 MB

ISBN: 8073660938

POPIS
Kniha Igora Slobody nabízí komplexní pohled na téma bydlení v malém bytě. Vysvětluje a uvádí obecné principy i konkrétní rady, jak byt co nejpraktičtěji zařídit. Čtenáři zde najdou inspiraci, která prochází všemi místnostmi a zákoutími malého bytu od předsíně přes koupelnu až po obývací pokoj, pracovnu, ložnici a kuchyni – nebo také "vše v jednom". Zásadní informace přinášejí i kapitoly popisující barevné řešení a osvětlení. Text je doprovázen množstvím názorných barevných fotografií.
STÁHNOUT ČÍST
Zařizujete malý byt? Tyhle fígle oceníte! - Proženy
Navštívili jsme malý byt, ve kterém je spousta místa . Když jsme k bytu přijížděli, žertovali jsme o tom, že ve chvílích natáčení nás část bude muset počkat venku na chodbě, abychom si nepřekáželi. Velmi jsme se ovšem mýlili.
Inspirujte se jak zařídit malý byt - HomeInCube
„Byt byl původně 1+1, chtěla bych jej změnit na 2+kk. Nemám vymyšlené úložné prostory, a protože byt je poměrně malý, pouze 39 m 2, potřebuji poradit. Podobně i s umístěním dveří a oddělením kuchyně od pokoje. Chtěla bych, aby byt zůstal světlý, v neutrálních barvách.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY