Anděl smrti eBook

Fatimma.cz Anděl smrti Image

INFORMACE

Anděl smrti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alane Ferguson. Přečtěte si s námi knihu Anděl smrti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Anděl smrti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,95 MB

ISBN: 9788073880866

POPIS
Cameryn Mahoneyová, hrdinka románu Čtvrtá oběť, i nadále pracuje jako forenzní specialistka a asistentka svého otce, okresního koronera v Silvertonu. Její další případ se týká smrti oblíbeného učitele, jehož tělo najde její spolužák Kyle. Učitel Brad Oakes byl nalezen upálený ve své ložnici, ale ta nevykazuje žádné známky požáru. Cameryn postupně začíná rozplétat celé zákulisí podivného případu a čím je blíže ke zjištění totožnosti vrahů, tím více je i její život v ohrožení.
STÁHNOUT ČÍST
Anděl smrti - Sklář Richard od 167 Kč - Heureka.cz
Azrael, z arabského Azra'il (عزرائي) nebo Azra'eil (عزرایل), je islámský anděl smrti.Bývá též nazýván Azrail, Ashriel, Azaril, Azriel, Izrail, Izrael a Ozryel nebo persky Mordad (مورداد). Izrail znamená „ten, komu bůh pomáhá".
Anděl smrti - Sklář Richard od 167 Kč - Heureka.cz
Anděl smrti / Anjel smrti 1998 - Thriller / Drama / Fantasy Dabing : CZ dabing Režie: Gregory Hoblit. Hrají: Denzel Washington, John Goodman, Donald Sutherland, Embeth Davidtz, James Gandolfini, Elias Koteas, Michael J. Pagan, Aida Turturr … Azazel je ve filmu Anděl smrti jeden z padlých andělů, které Bůh zbavil podoby a oni se za to mstí na lidech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY