Zápisník pro správné holky - Jednorožec eBook

Fatimma.cz Zápisník pro správné holky - Jednorožec Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zápisník pro správné holky - Jednorožec! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zápisník pro správné holky - Jednorožec a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Zápisník pro správné holky - Jednorožec.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,42 MB

ISBN: 9788027102754

POPIS
Určitě máš spoustu kamarádek a zážitků! Chceš mít jasno v tom, kdo je tvá nejlepší kamarádka a kdo jen dobrá kamarádka? Nechceš zapomenout na ty nejdůležitější narozeniny? Chceš si ujasnit, co bys chtěla v životě dělat a kam a s kým by ses chtěla podívat? Tak to je tenhle zápisník přesně pro tebe!Zapiš si do svého zápisníku všechna tajemství, přání, sny i příhody. Nebo si sem nakresli bezva obrázky a nalep fotky kámošek, zvířecích mazlíčků i povedená selfíčka. Pokud chceš, můžeš si některé zápisky porovnat s kamarádkami a hned zjistíte, jak jste si podobné. Celým zápisníkem tě navíc budou doprovázet úžasní jednorožci.
STÁHNOUT ČÍST
Zápisník pro správné holky - Jednorožec GRADA Publishing ...
Zápisník pro správné holky - Jednorožec autorů kolektiv . Určitě máš spoustu kamarádek a zážitků! Chceš mít jasno v tom, kdo je tvá nejlepší kamarádka a kdo jen dobrá kamarádka? Nechceš zapomenout na ty nejdůležitější narozeniny? Chceš si ujasnit, co bys chtěla v životě dělat a kam a s kým by ses chtěla podívat?
Zápisník pro správné holky - Jednorožec - Kolektiv autorů ...
Kupte knihu Zápisník pro správné holky - Jednorožec od Kolektiv autorů na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY