Zbraně sečné a bodné eBook

Fatimma.cz Zbraně sečné a bodné Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zbraně sečné a bodné! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zbraně sečné a bodné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Zbraně sečné a bodné.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,48 MB

ISBN: 8086858030

POPIS
Kniha určená především pro zájemce z řad milovníků a sběratelů historických zbraní, ale také pro širší laickou veřejnost zajímající se o historii, používání a umělecké ztvárnění sečných a bodných zbraní, pojednává o zbraních evropského původu nebo těch, které evropské armády převzaly a používaly od středověku v průběhu následujících staletí. Na více než 250 barevných tabulích jsou zobrazeny a popsány sečné a bodné zbraně jednak podle jejich vývoje a typů, jednak podle historických evropských států v rozdělení na Německo, Anglii, Francii, Rakousko a Rusko. Závěrem pojednává o zbraních jako sbírkových předmětech.
STÁHNOUT ČÍST
Zbraně sečné a bodné - Eduard Wagner | Databáze knih
zbraně bodné (kordy, rapíry, dýky ... Zbraně sečné . Zbraně sečné, jak vyplývá již z jejich názvu jsou zbraně určené k seku, tedy meče, šavle a tesáky. Meče však v historii plnily i jiné funkce, např jako stavovský odznak či při ceremoniálech.
Rytíři poslední naděje - Středověké zbraně
Podobné jednotky. Zbraně sečné a bodné / Hlavní autor: Wagner, Eduard, 1905-1984 Vydáno: (2016) Sečné a bodné zbraně / Hlavní autor: Wagner, Eduard, 1905-1984 Vydáno: (1993) Československé chladné zbraně 1918-1994 / Hlavní autor: Morávek, Karel, zbraně Vydáno: (1995)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY