Zbraně sečné a bodné eBook

Fatimma.cz Zbraně sečné a bodné Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zbraně sečné a bodné? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Eduard Wagner? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Zbraně sečné a bodné.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,86 MB

ISBN: 8086858030

POPIS
Kniha určená především pro zájemce z řad milovníků a sběratelů historických zbraní, ale také pro širší laickou veřejnost zajímající se o historii, používání a umělecké ztvárnění sečných a bodných zbraní, pojednává o zbraních evropského původu nebo těch, které evropské armády převzaly a používaly od středověku v průběhu následujících staletí. Na více než 250 barevných tabulích jsou zobrazeny a popsány sečné a bodné zbraně jednak podle jejich vývoje a typů, jednak podle historických evropských států v rozdělení na Německo, Anglii, Francii, Rakousko a Rusko. Závěrem pojednává o zbraních jako sbírkových předmětech.
STÁHNOUT ČÍST
Bodné a sečné zbraně - AFG.cz
Na více než 250 barevných tabulích jsou zobrazeny a popsány sečné a bodné zbraně jednak podle jejich vývoje a typů, jednak podle historických evropských států v rozdělení na Německo, Anglii, Francii, Rakousko a Rusko. Závěrem pojednává o zbraních jako sbírkových předmětech.
Zbraně sečné a bodné - Eduard Wagner | Kniha na Alza.cz
Podobné jednotky. Zbraně sečné a bodné / Hlavní autor: Wagner, Eduard, 1905-1984 Vydáno: (2016) Sečné a bodné zbraně / Hlavní autor: Wagner, Eduard, 1905-1984 Vydáno: (1993) Československé chladné zbraně 1918-1994 / Hlavní autor: Morávek, Karel, zbraně Vydáno: (1995)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY