Zlatý kompas eBook

Fatimma.cz Zlatý kompas Image

INFORMACE

Zlatý kompas je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Philip Pullman. Přečtěte si s námi knihu Zlatý kompas na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Zlatý kompas.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,22 MB

ISBN: 9788025724439

POPIS
První díl rozsáhlé románové fantasy trilogie Jeho temné esence. V paralelním světě podobném tomu našemu žije dvanáctiletá Lyra. V jejím světě má každý člověk daemona, který ho provází po celý život a je jakýmsi vnějším zpodobněním jeho povahy, a žijí tu i jiné podivuhodné bytosti, například mluvící medvědí kyrysníci nebo půvabné divoženky létající na borových větvích. Lyra s jejich pomocí putuje daleko na sever, aby zachránila svého kamaráda Rogera a další děti, které unesli obávaní Vrahouni. Na cestě ji provází aletheometr, přístroj podobný zlatému kompasu, který tomu, kdo s ním umí zacházet, odpoví na každou otázku.
STÁHNOUT ČÍST
zlaty kompas 2 | Datoid.cz
Philip Pullman, Zlatý kompas - Jeho temné esence Autor navíc příběh vrství tak, že jedna ze základních zápletek se rozuzlí již v polovině knihy a dále se rozvíjí jiná, lehce načrtnutá na jejím začátku.
Zlatý kompas : Fantasy a sci-fi : Nejlepší audioknihy ...
Herní zpracování další dobrodružné fantasy ságy Zlatý kompas (The Golden Compass) na první pohled láká kolonkou výrobce. Recenzi filmu si můžete na Show přečíst zde.Za dvojtečkou se totiž skví název studia, na jehož tituly mnozí dodnes nadšeně vzpomínají.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY